7 kroków do mistrzowskiej komunikacji​

Wyobraź sobie, że nagle wszystko się zmienia, a to, co mówisz, zaczyna ciekawić nie tylko Twoich pracowników, ale i wszystkich wokół. Czy to czary? A może magiczne sztuczki? To NLP i kurs, o którym za chwilę Ci opowiem. Uwierz, odmieni Twoje życie i sposób postrzegania komunikacji.

Chcesz nauczyć się skutecznej i efektywnej komunikacji z innymi? Zależy Ci na tym, aby ludzie z zaciekawieniem słuchali tego, co masz do powiedzenia?

To szkolenie będzie dla Ciebie świetnym drogowskazem ku zmianom w tej kwestii. Dowiedz się, jakich narzędzi używać, aby komunikować się jeszcze lepiej, zarówno w życiu zawodowym, jak i codziennym. 

Udaj się ze mną w podróż, podczas której nauczę Cię, jak skutecznie programować dobre nawyki, mówić by inni Cię słuchali i jak doświadczać świat poprzez zmysły. Rozłożymy na czynniki pierwsze każdy z tych etapów, skupiając się zarówno na naszym działaniu świadomym, jak i podświadomym. 

Wykorzystaj techniki opracowane przez światowych ekspertów z dziedziny NLP, które całkowicie zmienią Twoje podejście do komunikacji. Nawet nie wiesz, jakie to proste!

Szkolenie zawiera:

  • 7 lekcji video, poruszających konkretne zagadnienia związane z NLP i sztuką komunikacji, które możesz odsłuchać w dowolnej kolejności i dowolnym momencie;
  • Konkretne przykłady technik, które możesz wdrożyć w życie;
  • Wskazówki, w jaki sposób pracować nad swoim podejściem w NLP;
  • Ciekawostki i informacje niezbędne w procesie zmiany komunikacji;
  • Wiedzę certyfikowanego eksperta z zakresu NLP.
Co dla Ciebie przygotowałam?

Zajrzyj do środka kursu!

WSTĘP

We wstępie opowiem Ci o tym, dlaczego powstał ten kurs i co z niego wyniesiesz. Zwrócę uwagę na najważniejsze aspekty dotyczące chęci zmiany procesu komunikacji. Jako ekspert w tej dziedzinie, mam na swoim koncie bogate doświadczenie, które z przyjemnością wykorzystuję do pracy z moimi Klientami.

Lekcja 1

W lekcji pierwszej skupimy się na tym, czym jest NLP. Przytoczę Ci historię samej metody oraz teorie osób, które miały wpływ na jej powstanie. Wspólnie rozłożymy nasze działania na czynniki pierwsze i dowiesz się, w jaki sposób NLP może pomóc Ci w zmianie sposoby komunikacji.

Lekcja 2

W lekcji drugiej poznasz znaczące różnice między świadomością i podświadomością. Dowiesz się również, która z nich ma większy wpływ na naszą codzienną komunikację i w jaki sposób wykorzystywać je umiejętnie, z korzyścią dla siebie i innych.

Lekcja 3

Podczas lekcji trzeciej skupimy się na tym, jak możemy wykorzystać w naszej komunikacji język ciała oraz NLP. Czy te dwie kwestie bardzo się łączą? A może nie mają ze sobą nic wspólnego? Dowiesz się, w jaki sposób pomogą Ci one w docieraniu z określonym komunikatem do otoczenia.

Lekcja 4

W lekcji czwartej zwrócimy uwagę na to, jak działa komunikacja niewerbalna. Pomogę Ci zrozumieć, jak ogromne znaczenie mają gesty czy mimika twarzy w poprawie naszej komunikacji. Czy zgodność słów z ciałem może mieć wyjątkową moc? Owszem, o tym również dowiesz się z tej lekcji.

Lekcja 5

W lekcji piątej dowiesz się, w jaki sposób przygotować się do ważnej rozmowy o pracę. Zwrócimy uwagę na to, kiedy rozpocząć przygotowania oraz o jakie elementy zadbać, aby nic Cię w jej trakcie nie zaskoczyło. Zobaczysz, jak w kilku etapach możesz pokonać stres związany z nadchodzącą rekrutacją oraz co zrobić, aby wypaść podczas niej naprawdę dobrze.

Lekcja 6

W lekcji szóstej dowiesz się, jakich słów używać, aby komunikować się konkretnie i skutecznie. Wyjaśnię Ci, które słowa powodują zupełnie inny efekt od zamierzonego. Zobaczysz, jakie błędy popełniałeś do tej pory i nauczysz się je eliminować ze swojej codziennej komunikacji.

Lekcja 7

W lekcji siódmej porozmawiamy o tym, czym są kotwice, oraz w jaki sposób ich zakładanie może pomóc Ci w skupieniu swojej uwagi, relaksie i odpuszczeniu. To świetna technika relaksacyjna, która pozwoli Ci na chwilę wyciszyć się i pozbyć się nadmiaru stresu.

OPINIE

Co mówią uczestnicy?

7 kroków do mistrzowskiej komunikacji​

Już dziś dołącz do grona tych, którzy zdecydowali się skorzystać z mojego szkolenia, rewolucjonizując swoje umiejętności komunikacyjne, aby stać się nie tylko skutecznymi, lecz również wpływowymi i przekonującymi osobami. To idealny wybór, jeśli odczuwasz potrzebę doskonalenia swojej zdolności do porozumiewania się z otoczeniem na poziomie, który nie tylko przyciąga uwagę, ale również inspiruje i motywuje do działania.

Być może właśnie przeszedłeś do nowej roli w swojej pracy, gdzie skuteczne zarządzanie zespołem wymaga nie tylko fachowej wiedzy, ale także umiejętności budowania autorytetu i zaufania. Może Twoje doświadczenia społeczne sprawiają, że czujesz pewne wahania i chciałbyś budować większą pewność siebie, aby w pełni wykorzystać swój potencjał.

A może po prostu uważasz, że poprawa swoich umiejętności komunikacyjnych będzie miała pozytywny wpływ nie tylko na Twoje relacje zawodowe, ale również na Twoje życie osobiste, zwiększając poczucie spełnienia i satysfakcji z kontaktów międzyludzkich. Bez względu na to, jakie są Twoje cele i motywacje, zapraszam Cię do kupienia się do mojego szkolenia. Gwarantuję, że efekty będą widoczne znacznie szybciej, niż byś się spodziewał, otwierając przed Tobą nowe możliwości i szanse na sukces!