E-book Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji

Zadbaj o komunikację oraz własne szczęście!

Sztuka komunikacji nigdy nie była Twoją mocną stroną? Chcesz nauczyć się prowadzenia konstruktywnej rozmowy, nie tylko z otoczeniem, ale również z samym sobą?

sztuka-komunikacji-ebook

Ten e-book będzie dla Ciebie idealny!

Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji

E-book Renaty Rybackiej to encyklopedia wiedzy na temat poszukiwania wewnętrznego ja oraz porządkowania wielu dziedzin swojego życia. To świetna lektura dla osób, które chcą jeszcze lepiej poznać samego siebie, swoje potrzeby i wartości. Książka to swego rodzaju przewodnik po życiu, pozwalający odkryć, w jaki sposób czerpać z niego garściami bez względu na sytuacje, które spotykają nas po drodze. Skoro na większość rzeczy nie mamy wpływu, zadbajmy chociaż o własne szczęście.

Książka to idealna pozycja dla osób, które:

Kup teraz e-booka i poznaj lepiej samego siebie, swoje potrzeby oraz pragnienia.

Autorka

Renata Rybacka

Jestem Coachem i Mentorem, wykładowcą studiów podyplomowych, doktorem nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, absolwentką studiów pedagogicznych, kursów psychologicznych i filozoficznych, podyplomowych studiów w zakresie Mediator Sądowy i Pozasądowy oraz Certyfikowanym Trenerem metody Neurolingwistycznego Programowania.

Jestem także założycielką firmy Sztuka Komunikacji, uczestniczką wielu Międzynarodowych Konferencji Naukowych w Polsce i za granicą, autorką kilkunastu artykułów naukowych o tematyce m.in. bezpieczeństwa społecznego, wpływu wartości moralnych na społeczeństwo, siły mediacji czy zagadnień filozoficznych.

rybacka-renata-sztuka-komunikacji-ebook

Przeczytaj

Opinie o e-booku

Magdalena Daniel

AKTORKA, PIOSENKARKA, WŁAŚCICIELKA LOVEMUSIC.PL

5/5

To jest książka, która w sposób przystępny przedstawia prawdy poparte badaniami i wieloma publikacjami. Czym jest szczęście, jaki mamy wpływ na nasze szczęście. Przez szereg okoliczności (wychowanie, edukację oraz media) nasz najwspanialszy umysł, który potrafi zdziałać cuda, jest sprowadzany do najbardziej prymitywnych działań. Z doświadczenia wiem, że nasze umysły powinny być rozwijane dokładnie w drugą stronę, tak, aby nam służyły, a nie prowadziły do największych problemów ludzkości lub do chorób psychosomatycznych.

Książka jest pełna ćwiczeń i od Twojej odpowiedzialności (drogi czytelniku) zależy czy przejdziesz te wszystkie ćwiczenia, czy nie. Zabierz ołówek, zakreślacze i popracuj nad własną pozytywną postawą — a zobaczysz, że zdziałasz cuda.

“Żyjesz w teraźniejszości. Jest ona wszystkim, co masz. Bez względu, co stało się wczoraj i co może przytrafić się jutro, to teraz jest tym punktem, gdzie się znajdujesz. Dlatego skupienie się na chwili obecnej prowadzi do szczęścia i zadowolenia. Rozmawiaj ze sobą jak najczęściej, przekonuj samego siebie, że warto się uczyć każdego dnia, bo życie nie przestaje dawać ci lekcji.”

5/5

Cywilizacją niewątpliwie od zawsze rządziło dążenie do zdobycia szczęścia. Jego kult ma całe rzesze orędowników, jednak mimo to ludzkość niekoniecznie czuje się szczęśliwa. Dlaczego?
Oczywiście, można to zagadnienie rozpatrywać w wielu wymiarach.

Przesłanie książki Renaty Rybackiej można streścić w kilku zdaniach. Otóż po pierwsze jej celem jest nauka sztuki komunikacji z samym sobą, pozwalającej uporządkować własne myśli i uzyskać spokój emocjonalny. Po drugie stanowi ona pewne uporządkowanie wiedzy na temat funkcjonowania umysłu człowieka. I po trzecie, porządkuje wiedzę na temat historii filozofii w tematyce dotyczącej szczęścia. Jak łatwo zauważyć, słowo „porządkuje” ma tutaj kluczowe znaczenie. Według Autorki celem człowieka powinno być dążenie do osiągnięcia szczęścia, a drogą do takiego stanu będzie uporządkowanie umysłu, bez którego człowiek nie może go zaznać.

Ponadto rozwijanie pozytywnych cech takich jak dobroć, serdeczność prowadzi do pozytywnych głębokich refleksji pozwalających odnaleźć właściwe proporcje w życiu. Nie jest to podręcznik, lecz wskazówka dla osób gotowych do pogłębionej refleksji na temat samego siebie, własnych potrzeb w tym zakresie, gotowych do analizy własnego „ja”. Z pewnością jest to inspirująca lektura skierowana do osób świadomych, otwartych, szukających sensu życia.

Dr Małgorzata Schneider

PROF. ULU

Sandra Martynów

EKSPERT PLANOWANIA FINANSOWEGO

5/5

Dawno nie czytałam tak dobrej książki! „Jak być szczęśliwym” – to pytanie, które zadaje sobie tak wiele osób… Renata przychodzi zatem z odpowiedzią.

Autorka z lekkością  porządkuje informacje na temat poszczególnych zagadnień oraz proponuje ćwiczenia, których wykonanie powoduje, że czytana treść osadza się w czytelniku i nie przemija wraz z każdą kolejno czytaną stroną.

Wartością, jaką niesie ze sobą tekst jest również to, że jest on niczym jego autorka – pełen ciepła, empatii, wsparcia oraz mobilizacji do działania i równolegle do tego bogaty w merytorykę, rzeczowe i konkretne informacje.

To książka, z którą chce się pracować.

Zadbaj o komunikację oraz własne szczęście - kup teraz e-booka!