E-book Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji

Zadbaj o komunikację oraz własne szczęście!

Sztuka komunikacji nigdy nie była Twoją mocną stroną? Chcesz nauczyć się prowadzenia konstruktywnej rozmowy, nie tylko z otoczeniem, ale również z samym sobą?

sztuka-komunikacji-ebook
Ten e-book będzie dla Ciebie idealny!

Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji

E-book Renaty Rybackiej to encyklopedia wiedzy na temat poszukiwania wewnętrznego ja oraz porządkowania wielu dziedzin swojego życia. To świetna lektura dla osób, które chcą jeszcze lepiej poznać samego siebie, swoje potrzeby i wartości. Książka to swego rodzaju przewodnik po życiu, pozwalający odkryć, w jaki sposób czerpać z niego garściami bez względu na sytuacje, które spotykają nas po drodze. Skoro na większość rzeczy nie mamy wpływu, zadbajmy chociaż o własne szczęście.

Dla kogo?

Książka to idealna pozycja dla osób, które:

  • chcą odnaleźć swoje wewnętrzne ja
  • poznać lepiej samego siebie, swoje potrzeby i pragnienia
  • nauczyć się komunikacji z samym sobą
  • otworzyć się na więcej i odkryć głęboko schowane wewnętrzne potrzeby
  • chcą być szczęśliwe tu i teraz
  • odnaleźć to, czego do tej pory jeszcze w sobie nie widzieli

Kup teraz e-booka i poznaj lepiej samego siebie, swoje potrzeby oraz pragnienia.​

AUTORKA

Renata Rybacka

Jestem Coachem i Mentorem, wykładowcą studiów podyplomowych, doktorem nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, absolwentką studiów pedagogicznych, kursów psychologicznych i filozoficznych, podyplomowych studiów w zakresie Mediator Sądowy i Pozasądowy oraz Certyfikowanym Trenerem metody Neurolingwistycznego Programowania.

Jestem także założycielką firmy Sztuka Komunikacji, uczestniczką wielu Międzynarodowych Konferencji Naukowych w Polsce i za granicą, autorką kilkunastu artykułów naukowych o tematyce m.in. bezpieczeństwa społecznego, wpływu wartości moralnych na społeczeństwo, siły mediacji czy zagadnień filozoficznych.

Przeczytaj

Opinie o e-booku

Zadbaj o komunikację oraz własne szczęście - kup teraz e-booka!​

Koszyk