Coaching indywidualny

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty coachingowej, w ramach której proponuję coaching indywidualny online i stacjonarny. Moje usługi coachingowe skierowane są do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe i osobiste, a także osiągnąć sukces w życiu prywatnym i zawodowym.

Choć w ostatnich latach coaching zdobył spory rozgłos, nie wszyscy zdają sobie sprawę, na czym polega coaching indywidualny. Jest to usługa, która polega na prowadzeniu sesji indywidualnych z klientem. Podczas sesji coach, dzięki zastosowaniu specjalnych narzędzi, wspiera klienta w rozwoju jego kompetencji, budowaniu samoświadomości, motywacji i osiąganiu wyznaczonych celów. Coaching nie przypomina sesji z psychoterapeutą ani psychologiem. Skupia się na osiąganiu celów biznesowych i prywatnych, jest przejściem od normy do skuteczności i efektywności, podczas gdy psychoterapia jest przejściem od dysfunkcji do normy.

Dlaczego warto ze mną pracować?

Jako doświadczony coach motywacyjny, trener komunikacji i NLP, posiadam nie tylko wiedzę teoretyczną na tematy, których uczę moich klientów, ale również praktyczne umiejętności, które pomagają mi wzbudzić drzemiący w każdym potencjał.

Wszystkie sesje coachingowe prowadzące z odpowiedzialnością, rzetelnością i profesjonalizmem. Oferuję wsparcie w postaci indywidualnych sesji stacjonarnych i online, co otwiera możliwość współpracy z osobami znajdującymi się w dowolnym miejscu.

Po szczegóły oferty dotyczącej coachingu indywidualnego: cenę, długość sesji, częstotliwość spotkań, zapraszam do kontaktu. Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzam szczegółową rozmowę, która pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

Zachęcam również do zapoznania się

z moją ofertą szkoleń i kursów, która obejmuje szkolenia z komunikacji i neurolingwistycznego programowania.

Koszyk