Coaching i szkolenia dla firm – Gorzów Wielkopolski

Czy zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest komunikacja w Twojej firmie? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź coaching Gorzów, który proponuje klientom z różnych sfer. Jako wykwalifikowana coach z wieloletnim doświadczeniem dbam o to, by ludzie potrafili przede wszystkim ze sobą rozmawiać.

Jedną z wielu usług, jakie proponuje swoim klientom, są szkolenia dla firm z Gorzowa Wielkopolskiego. Moja oferta kursów jest na tyle rozbudowana, że każdy odnajdzie w tym wykazie szkolenie idealne właśnie dla swoich współpracowników czy podwładnych.

Szkolenia z komunikacji Gorzów Wielkopolski skierowane są przede wszystkim do firm i instytucji, w których dostrzegalny jest problem z komunikacją. Niemożność porozumienia się nawet w najprostszych sprawach może negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie całej firmy. W takiej sytuacji warto zapisać się na kurs, który proponuje.

W czasie przeprowadzanych przeze mnie zajęć poruszone będą takie kwestie, jak aktywne słuchanie, komunikacja niewerbalna czy umiejętne przekazywanie komunikatów zwrotnych. Jako doświadczony coach biznesowy działający w Gorzowie Wielkopolskim, mogę również przygotować kurs bezpośrednio pod problemy, z jakimi borykają się aktualnie pracownicy danej firmy.

Coaching kariery Gorzów Wielkopolski – Renata Rybacka

Moja oferta obejmuje takie usługi, jak:

Co istotne, moje usługi dostępne są również online. Taka opcja sprawia, że może z nich skorzystać nawet większa grupa. Skorzystaj z moich niezawodnych usług i sprawdź, jak wiele problemów może rozwiązać umiejętność odpowiedniego komunikowania się. Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą. Chętnie odpowiem również na pytania osób zainteresowanych uczestniczeniem w moich szkoleniach.

 
Koszyk