Coaching i szkolenia dla firm – Olsztyn

Problemy z komunikacją w firmie mogą wpływać negatywnie na atmosferę i całe funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. Jak tego uniknąć? Coaching Olsztyn, czyli moje autorskie kursy będą niezwykle pomocne. Proponuje klientom szkolenia, w czasie których zainteresowani nauczą się dobrze ze sobą komunikować.

Jeśli chcesz, by Twoi podwładni rozwinęli umiejętności interpersonalne i interesują Cię przede wszystkim firmy szkoleniowe działające w Olsztynie, to trafiłeś idealnie.

Moja oferta kursów jest na tyle rozbudowana, że każdy odnajdzie w tym wykazie kurs idealny właśnie dla swoich współpracowników czy podwładnych. Szkolenia z komunikacji Olsztyn to innowacyjne zajęcia, w których mogą uczestniczyć pracownicy różnych firm i przedsiębiorstw. Jeżeli zauważyłeś, że wśród Twoich podwładnych pojawił się konflikt lub po prostu nie są oni w stanie komunikować się prawidłowo, zgłoś się do mnie. Niemożność porozumienia się nawet w najprostszych sprawach to jasny znak, że z daną firmą dzieje się coś nie tak.

Coaching kariery Olsztyn – Renata Rybacka

Jako doświadczony coach działający w Olsztynie, proponuje klientom szereg różnych szkoleń.

Moja oferta obejmuje takie usługi, jak:

W czasie zajęć poruszamy takie zagadnienia, jak aktywne słuchanie, komunikacja niewerbalna czy umiejętne przekazywanie komunikatów zwrotnych. Z moich usług można korzystać także za pośrednictwem internetu. Kursy online umożliwiają jednoczesne nauczanie większej grupy ludzi, co może przynieść wiele korzyści. Zapraszam do zapoznania się z całą moją ofertą oraz skontaktowania się ze mną – chętnie odpowiem również na pytania osób zainteresowanych uczestniczeniem w moich szkoleniach. Przygotuję również szkolenia autorskie, które oparte będą indywidualne wytyczne zainteresowanego.

Koszyk