Coaching, komunikacja – ebooki, dzięki którym odkryjesz lepszą wersję siebie

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą ebooków na tematy takie jak komunikacja interpersonalna i coaching. Ebooki dostępne w tej małej księgarni internetowej to nie tylko cenne źródło wiedzy, ale także narzędzie do doskonalenia umiejętności interpersonalnych – dla Ciebie i Twoich dzieci.

Ebooki, które oferuję, skupiają się na różnych aspektach komunikacji, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Bo to on właśnie jest podstawą sukcesu w każdej dziedzinie: komunikacja. Ebooki online z mojej kolekcji dotyczą jednak nie tylko budowania pozytywnych relacji z klientami czy pracownikami, ale przede wszystkim z samym sobą. W końcu to w swoim towarzystwie spędzamy najwięcej czasu, dobrze więc, by sprawiało nam radość.

Każdy z moich e-booków online jest napisany w sposób przystępny i łatwy do zrozumienia, bez coachingowych naleciałości. Podobno miarą dobrego zrozumienia zagadnienia jest umiejętność mówienia o nim prostym językiem. Z recenzji czytelników wynika, że to mi się udało, a wiedza i wskazówki, które usiłuję w nich przekazać, trafiają do odbiorcy niejako mimochodem.

Ebooki online dla dzieci – czyli o komunikacji i relacjach w formie bajki

Oprócz e-booków dla dorosłych przygotowałam też coś dla najmłodszych – bajkę, która uczy rozwiązywania trudnych sytuacji, wspiera w nawiązywaniu nowych relacji i budowaniu zaufania. Polecam ją każdemu rodzicowi, który szuka inspiracji do tego, jak rozmawiać z dzieckiem o najważniejszych życiowych umiejętnościach. Jej bezpłatny fragment możesz przeczytać po zapisaniu się na newsletter na mojej stronie. Wprowadź swój adres e-mail, a dostaniesz go bezpośrednio na pocztę.

Moje e-booki online to idealne poradniki dla osób, które chcą usystematyzować swoją wiedzę na temat komunikacji, poznać metody budowania wewnętrznej motywacji, a także dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rozwojem.

Zapraszamy do zakupu ebooków w formie pdf lub książek papierowych, a także do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń, która obejmuje kursy NLP, szkolenia z komunikacji i warsztaty dla firm.

 
Koszyk