Zapraszam na szkolenia stacjonarne ze skutecznej komunikacji interpersonalnej i biznesowej oraz kursy stacjonarne NLP. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią bezpośredni kontakt z trenerem i możliwość interakcji z grupą szkoleniową, która jest źródłem dodatkowej informacji zwrotnej.

Szkolenia stacjonarne z efektywnej komunikacji i NLP

Moją specjalnością jest efektywna komunikacja – szkolenie z komunikacji interpersonalnej i w zespołach firmowych przeprowadzamy online i stacjonarnie. Jeśli zależy Ci na szkoleniu w formie warsztatów, polecam 2-dniowe warsztaty Efektywna Komunikacja, których program obejmuje m.in. techniki aktywnego słuchania, właściwego formułowania pytań, jasnego i precyzyjnego wyrażania się, budowania relacji z innymi, rozwiązywania konfliktów i skutecznej pracy w grupie. Moje szkolenia z komunikacji pozwalają lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania innych ludzi, co z kolei wpływa na osiągnięcie wspólnych celów i budowanie trwałych relacji: zawodowych i prywatnych.

Oferuję również stacjonarne szkolenie wprowadzające do metody neurolingwistycznego programowania z elementami coachingu oraz 3-dniowe warsztaty Klucz do sukcesu. Polecam je wszystkim, którzy chcą nauczyć się budować skuteczne plany i osiągać swoje cele.

Zalety kursów stacjonarnych

Szkolenia stacjonarne dostępne w mojej ofercie to m.in.:

  • bezpośredni kontakt z trenerem – pomagam w pełni zaangażować się w proces szkoleniowy, na bieżąco reaguję na potrzeby uczestników, odpowiadam na ich pytania oraz dostosowuję tempo szkolenia do grupy;
  • lepsze zrozumienie i zapamiętywanie materiału – podczas szkoleń stacjonarnych uczestnicy mogą w pełni skupić się na materiale szkoleniowym, co przyczynia się do lepszego zrozumienia i zapamiętania go;
  • integracja z grupą – uczestnicy mają możliwość integracji, a spotkania twarzą w twarz pozwalają na lepsze poznanie innych uczestników, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów biznesowych;
  • więcej praktyki – kursy stacjonarne to więcej okazji do ćwiczenia nowych umiejętności, praca w grupach, odgrywanie różnych ról i możliwość otrzymania bezpośredniej opinii od trenera i innych uczestników.

Zapraszam do skorzystania z oferty naszych szkoleń. A dla tych, którzy wolą pracować online, we własnym tempie i z dowolnego miejsca, przygotowałam szkolenia z komunikacji i kursy NLP online.

Koszyk