8 - 10 marca 2022

KONFERENCJA KOBIETO, ZADBAJ O SIEBIE!

Konferencja "Kobieto zadbaj o siebie" odbędzie się w dniach 8-10 marca. Zapisując się przez formularz do 8 marca, zyskujesz roczny dostęp do zapisu nagrania konferencji! Podczas konferencji poruszymy kwestie emocji oraz zdrowia psychicznego Kobiet w Polsce i za granicą, w szeroko rozumianym spektrum. Porozmawiamy również o odżywianiu, dbaniu o swój wygląd i o pieniądzach. Zajrzyj do agendy naszej konferencji i zobacz co dla Ciebie przygotowałam.

.

Prelegentki i tematy Konferencji
"Kobieto zadbaj o siebie"

8.03 godz.: 16:30

Rybacka Renata

Afirmacje i wizualizacje. Jaki wpływ ma afirmacja i wizualizacja na nasze codzienne życie i jakie pozytywne skutki z tego wynikają.

Renata Rybacka- wykładowca studiów podyplomowych (Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie), doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, absolwentka studiów pedagogicznych, kursów psychologicznych i filozoficznych oraz podyplomowych studiów w zakresie Mediator Sądowy i Pozasądowy, Certyfikowany Trener metody Neurolingwistycznego Programowania.

Założycielka firmy Sztuka Komunikacji, uczestniczka wielu Międzynarodowych Konferencji Naukowych w Polsce i za granicą, autorka kilkunastu artykułów naukowych o tematyce m.in. bezpieczeństwa społecznego, wpływu wartości moralnych na społeczeństwo, siły mediacji czy zagadnień filozoficznych.

9.03 godz.: 10:00

Sandra Martynów

Emocje, a wydawanie pieniędzy.

dyrektor zarządzająca i trener w Pracownia Rozwoju Osobistego „Dla Ciebie”, praktyk planowania finansowego. Mentalny trener biznesu i komunikacji.

Moje motto, które brzmi „kto chce ten szuka sposobu, a kto nie chce szuka powodu” w pełni oddaje to jaką osobą jestem prywatnie i biznesowo 😊

Jestem autorką książek poświęconych tematyce zarządzania budżetem domowym – „Niezbędnik Finansowy. Jak dogadać się z pieniędzmi i żyć z nimi w zgodzie” oraz „Na ratunek” a także współautorką kilku kolejnych. Piszę artykuły, felietony, prowadzę fanpage @Sandra Martynów – mentalnie w rozwoju i edukacji finansowej oraz biorę udział w szeregu inicjatyw edukacyjno-rozwojowych.

Wspólnie z założycielką Klubu Kobiet Kreatywnych - Marzeną Zagozdą stworzyłyśmy kurs on-line „Zostań Królową Swoich Finansów”, którego trzecia edycja kursu rusza już 16 marca.  

Gdzie znajdziecie Sandrę?

fanpage Sandra Martynów – mentalnie w rozwoju i edukacji finansowej

strona www: „Niezbędnik Finansowy. Jak dogadać się z pieniędzmi i żyć z nimi w zgodzie”

Sandra Martynów
9.03 godz.: 13:00

Marta Żurowska

Motywacja do działania, jak działać pomimo silnych emocji.

"Lubię myśleć, że pomagam osobom zainteresowanym znaleźć w sobie odwagę, by zmieniać to, co przeszkadza, by kreować nowe, by realizować swoje marzenia.
Pomagam również liderkom i liderom wypracować lub doszlifować ich styl zarządzania, by razem z ludźmi robili rzeczy WIELKIE. I pomagam zespołom tworzyć takie miejsca pracy, w których chce się chcieć!
 
Robię to jako certyfikowana trenerka biznesu, chętnie korzystam z FRISa®, metodologii pozwalającej na pełniejsze wykorzystanie potencjału drzemiącego w każdym z nas i wynikającym ze stylu myślenia oraz z Reiss Motivation Profile® - naukowej metody badawczej weryfikującej wewnętrzną motywację człowieka. Ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET ®. Jestem praktykiem metody Points of You ®. A także facylitatorką.
 
 Dodatkowo stworzyłam dla świadomych rodziców 3 książki (bajki dla dzieci), dzięki którym pokazują, że są po stronie swoich dzieciaków, wprowadzając ich w świat emocji i samoakceptacji. Oprócz tego, a może najważniejsze, jestem człowiekiem swojego kota Xawerego.
 
Gdzie znajdziecie Martę?
strona www:  https://martosfera.pl
10.03 godz.: 9:30

Maria Salicka

Jak poukładać sobie relacje z jedzeniem i nie przejadać stresu.

dietetyczka, terapeutka karmienia, początkująca diet-coach. Edukatorka żywieniowa, promotorka zdrowego stylu życia, zwolenniczka "pozytywnego żywienia". W swojej pracy dużo uwagi poświęcam emocjom, relacjom z jedzeniem. Doradzam całym rodzinom, jak dobrze zarządzać systemem żywienia.Z osobami dorosłymi pracuję w nurcie psychodietetycznym. Oprócz spotkań indywidualnych prowadzę warsztaty psychodietetyczne dla kobiet. W pracowni dietetycznej Matki Żywicielki wraz z Marią Rościszewską prowadzę zajęcia sensoryczne dla dzieci - #oswajankimacanki, podczas których dzieci doświadczają świata jedzenia wszystkim zmysłami.

Gdzie znajdziecie Marię?

strona www: https://www.matkizywicielki.pl/

fanpage: Matki Żywicielki

Maria Salicka
10.03 godz.: 11:00

Joanna Sieczkowska

Jak stres wpływa na nasz wygląd i jak dbanie o nasz wygląd zmniejsza poziom stresu

Nazywam się Joanna Sieczkowska i od 6 lat pracuje z kobietami dbając o to aby czuły się dobrze same ze sobą. Jestem instruktorką fitness, motywatorką i konsultantką kosmetyczną. Nazywają mnie Mistrzynią poszukiwania dobrych stron w każdej sytuacji. Jestem również zakochana w naturalnych sposobach na zdrowie oraz promotorką życia na własnych zasadach.

Obecnie również Studentka Naturoterapii i Bioterapii. Wszystko co robię w życiu opiera się na moich własnych doświadczeniach, teoria mnie nudzi ale praktyka zachwyca. Uwielbiam odkrywać coraz to nowsze rozwiązania (często przy tym odkrywam to co kiedyś było normalne, ale obecnie zapomniane od wielu pokoleń)

Prowadzi grupę i fanpage:

Podaruj sobie C.Z.A.S - Ciało, Zdrowie, Akceptacja, Systematyczność

https://www.facebook.com/znaturopatia/

10.03 godz.: 13:00

Joanna Gizgier​

Jak zadbać o swój biznes w czasach konfliktów?

Dojrzałość biznesu, to niebagatelizowanie wartości jak rzetelność i zaopiekowanie. Strony, które żyją – zespół by Fehu

CEO w marce by Fehu. Jest związana z branżą IT od ponad 11 lat. Zajmuje się projektowaniem i budowaniem stron internetowych oraz e-sklepów, tworzę layoty w WordPress. Z rzetelnością dba o  działania SEO. Zajmuje się, także kwestiami związanymi z identyfikacją wizualną marki. Jest autorką szkoleń: “Twoje miejsce w sieci” czy “Firmowe błędy w poruszaniu się online”. Pracuje z pasją starając się realizować zobowiązania podjęte wobec klientów i czuję się odpowiedzialna za za ich powodzenie. Swoje działania opiera na technikach quick wins i insights. Jak sama podkreśla: zamiast porażek zbieram doświadczenia. Zamiast ulegać schematom łamię zasady i znajduję szerszą perspektywę.

Hasło przewodnie jej marki to #tykamrzetelnie #łamschematy

Co musisz wiedzieć o niej i by Fehu!
Jest zaprzyjaźniona z:
Photoshop, Adobe XD, CorelDRAW, Figma, Sketch do HTML5, Blender, Gimp, Canva, Rozumiemy się nawzajem z WordPress, Page Builderami, Linux, PSD Adobe XD, Strony HTML, HTML 5, CSS 3, MySQL, RWD, SEO

Przyjaźnie owocują tym, że:
Profesjonalnie tworzy strony internetowe, e-sklepy, platformy streamingowe, blogi, portale. WordPress kocha ją ogromnie i cuda w nim może robić. Stworzyć dedykowane od zera lub naprawić niemądrze stworzone.

Uwielbia UI i UX:
UI_Designer – czyli projektowanie www techniczne interfejsów przez pryzmat: czego ludzie potrzebują podczas komunikacji z produktem?  UX_Designer  – czyli projektowanie stron poprzez aspekt emocjonalny jaki doświadczają po styczności z produktem.

Gdzie znajdziemy?

Strona www: https://byfehu.art/W

Prowadzące konferencję

Agnieszka Kowalska

dyrektor kreatywny w nowa.rybackarenata.pl/ Właścicielka marki pracownik z pasją

 

Nazywam się Agnieszka Kowalska i razem z moim zespołem dostarczam „czas” na rozwój firmy oraz spokój ducha przedsiębiorcom.

Pomagam im z zapracowanych i przytłoczonych zadaniami, przejść do dobrze zorganizowanej firmy, która daje im poczucie wolności, szczęścia i satysfakcji.

W największym skrócie: działam jako zdalny menadżer, któremu możesz zlecić określone zadanie, a ja zorganizuję zasoby, żeby je wykonać na czas i z najwyższą jakością.

Moim najważniejszym celem jest ułatwianie Twojego życia, abyś miał więcej czasu na rzeczy, które naprawdę mają dla Ciebie znaczenie.

 
 
 

Strona www: pracownikzpasja.pl

Renata Rybacka

właściciel marki nowa.rybackarenata.pl

Renata Rybacka- wykładowca studiów podyplomowych (Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie), doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, absolwentka studiów pedagogicznych, kursów psychologicznych i filozoficznych oraz podyplomowych studiów w zakresie Mediator Sądowy i Pozasądowy, Certyfikowany Trener metody Neurolingwistycznego Programowania.

Założycielka firmy Sztuka Komunikacji, uczestniczka wielu Międzynarodowych Konferencji Naukowych w Polsce i za granicą, autorka kilkunastu artykułów naukowych o tematyce m.in. bezpieczeństwa społecznego, wpływu wartości moralnych na społeczeństwo, siły mediacji czy zagadnień filozoficznych.

Patronat medialny

Warto Znać – to portal biznesowo-ekspercki skierowany do przedsiębiorczych kobiet, mężczyzn, a także do osób, które poszukują inspiracji. Na stronie WWW znajdziesz merytoryczne i wartościowe treści dotyczące prowadzenia biznesu. Pojawią się artykuły, poradniki, prezentacje różnych marek i osób. Nie zabraknie felietonów i wywiadów. Głównym celem portalu jest dostarczenie wiedzy poprzez istotne treści pisane przez ekspertów z różnych branż.

Bo warto znać Twój biznes! Bo warto znać Ciebie!

Nasze Prelegentki przygotowały dla Ciebie wyjątkowe bonusy!

Konferencja odbędzie się na live na naszym Fanpage Facebook. Link do wydarzenia otrzymasz w mailu po zapisie do konferencji.

Zapisując się na konferencję przez formularz zapisu, po wydarzeniu otrzymasz nagranie konferencji, które będzie dostępne przez rok!

Jeśli nie zapiszesz sie na konferencję, a jedynie będziesz śledzić informacje na naszym Fanpage, będziesz mieć możliwość obejrzenia powtórki przez 48 godzin od zakończenia konferencji.

Konferencja jest bezpłatna, jednak dostęp do nagrania konferencji po jej zakończeniu, jest płatny dla osób, które nie zapisały się na wydarzenie przez formularz zapisu. Osoby, które zapisały się, otrzymują darmowy dostęp do nagrania na rok!