To już prawie koniec 90%

Nie uciekaj jeszcze!

E-mail z dostępem do darmowego e-booka za moment pojawi się na Twojej skrzynce e-mail. Do tego czasu mam dla Ciebie specjalną okazję, która zniknie za 15 minut!

Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Przedsprzedaż książki "Sztuka Komunikacji"

Do przedsprzedaży trafił właśnie mój najnowszy ebook pt. “Sztuka komunikacji”, czyli kompendium wiedzy na temat najlepszej formy komunikacji w biznesie online. Jeśli potrzebujesz dobrej pigułki, która ułatwi Ci poruszanie się w tym obszarze, ten ebook jest właśnie dla Ciebie.

Aby skorzystać z promocyjnej ceny, możesz zakupić produkt przed jego oficjalną premierą, która będzie już w te wakacje 2022r.!

Tylko dla Ciebie specjalna cena!

29zł brutto

zamiast 56zł brutto!

Tematy, które podejmuję, to między innymi mediacje w biznesie, które są bardzo pożądaną kwestią w dzisiejszych czasach. 

Dowiesz się, w jaki sposób rozmawiać z klientem i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Interesuje Cię temat NLP, uznawanego za jedną z najmłodszych koncepcji terapeutycznych?

Jestem ekspertem w dziedzinie tej techniki i to właśnie w tej publikacji opowiadam szerzej, w jaki sposób można wykorzystać ją w rozwoju osobistym.

W ebooku znajdziesz również wiele ciekawych kwestii związanych z coachingiem, który z roku na rok jeszcze bardziej się rozwija. To tylko kilka kwestii, które z pewnością Cię zaciekawią.

Książka “sztuka komunikacji”

Oferta specjalna

Całość to ogromna dawka wiedzy, case-studies oraz informacji, które pozwolą Ci rozwinąć sztukę komunikacji podczas prowadzenia własnego biznesu online.

Nie czekaj – kup ebook już teraz w przedsprzedażowej, promocyjnej cenie!

29zł brutto

zamiast 56zł brutto!

O autorce:

Renata Rybacka

Wykładowca studiów podyplomowych (Uczelnia Łukaszewscy w Warszawie), doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, absolwentka studiów pedagogicznych, kursów psychologicznych i filozoficznych oraz podyplomowych studiów w zakresie Mediator Sądowy i Pozasądowy, Certyfikowany Trener metody Neurolingwistycznego Programowania.

Założycielka firmy Sztuka Komunikacji, uczestniczka wielu Międzynarodowych Konferencji Naukowych w Polsce i za granicą, autorka kilkunastu artykułów naukowych o tematyce m.in. bezpieczeństwa społecznego, wpływu wartości moralnych na społeczeństwo, siły mediacji czy zagadnień filozoficznych.

Skorzystaj ze świetnej promocji - taka okazja może się już nie powtórzyć!