Masz pytanie dotyczące konferencji lub prelekcji? Zadzwoń:

logo-rybacka-renata

KONFERENCJA

MEDIACJA W PRAKTYCE

14 czerwca 2022r.

Firma szkoleniowa Sztuka Komunikacji w Toruniu, Centrum Mediacji działające przy Akademii Nauk Stosowanych w Łomży, Uczelnia Łukaszewski w Warszawie, oraz Kancelaria Nić Porozumienia w Bełchatowie, serdecznie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. Mediacja w praktyce, która odbędzie się w dniu 14.06.2022r  na profilu  Renata Rybacka Sztuka Komunikacji i platformie Zoom!

Nad Konferencja patronat objął Marszałek Województwa Kujawsko- Pomorskiego.

Celem konferencji jest przedstawienie wyników badań oraz próba odpowiedzi na pytanie, jak wykorzystywać wiedzę o instytucji mediacji w praktyce do budowana i propagowania idei mediacji w społecznościach lokalnych?

O konferencji:

Zależy nam na uwzględnieniu perspektywy zarówno naukowców, mediatorów praktyków działających w obszarze mediacji. Konferencja będzie okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń i inspiracji do poszukiwania nowych metod, a także nawiązania kontaktów. Do udziału w Konferencji zachęcamy badaczy zajmujących się problematyką mediacji, a także praktyków: mediatorów, przedstawicieli administracji publicznej, prawników, pedagogów, służby mundurowe oraz wszystkich innych zainteresowanych tym tematem.

Opłata za uczestnictwo w konferencji wynosi:

  • bezpłatnie dla uczestników – chcesz otrzymać nagranie, lub mieć możliwość zadawania pytań? Zostaw swoje dane w formularzu
  • 50 słuchacz, który chce otrzymać certyfikat
  • 100 zł w przypadku chęci wygłoszenia samego referatu

Organizator przy większym zainteresowaniu publikacją artykułów przewiduje wydanie monografii konferencyjnej (wydawnictwo z listy MNiSW – 100 pkt.)

ważne!

Długość wystąpienia powinna wynosić od 30-40 minut. Prosimy o przygotowanie prezentacji multimedialnej.

Partnerzy Konferencji:

Komitet naukowy

Komitet organizacyjny:

formularz zapisu na konferencję

Po przesłaniu zgłoszenia zaloguj się na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym, na którego otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia. Na ten sam adres e-mail otrzymasz informacje odnośnie konferencji “Mediacja w praktyce”, która odbędzie się 14 czerwca.

.