Odbierz bezpłatny materiał!

Dowiedz się, dlaczego prowadząc biznes, warto korzystać z usług mediatorów.​

img-ebook-10-pytań

Zapisz się teraz i odbierz bezpłatnie e-booka
10 pytań, które musisz sobie zadać, zanim zgłosisz się do mediatora.

Masz już dość kolejnych przepychanek z klientami w kwestii nie płacenia za usługi? Za każdym razem dokładnie tłumaczysz w jaki sposób działa umowa, zachowują przy tym podejście proklienckie, jednak Twoja cierpliwość wciąż jest wystawiana na próbę? Nie wiesz już jakich argumentów używać, aby faktura została opłacona na czas? A może padają w Twoim kierunku co jakiś czas gorzkie słowa, które w pewien sposób Cię etykietują i zupełnie nie wiesz, jak się zachować? Jeśli utożsamiasz się chociaż z jednym z powyższych zdań, ten ebook jest dla Ciebie. To doskonała dawka wiedzy i praktycznych ćwiczeń dla freelancerów, osób prowadzących własną działalność gospodarczą i wszystkich tych, które działają na własny rachunek. 

Dla kogo?

Jak może pomóc Ci ten e-book?​

  • Dzisiejszy dzień może być dla Ciebie idealnym momentem do zmiany podejścia. Zadbaj również o swoje samopoczucie - poczuj większą pewność siebie. Weź swój biznes we własne ręce. Pokaż, że jesteś konkretnym partnerem biznesowym.​
  • Prowadzenie działalności na własny rachunek to nie lada wyzwanie. Sytuacje konfliktowe mogą pojawić się w najmniej spodziewanym momencie, dlatego tak ważne jest posiadanie wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci raz na zawsze się z nimi rozprawić, przetrwać, obronić własne ja.
  • Ten ebook może całkowicie zmienić Twoje podejście do klientów. Wciąż będzie ono profesjonalne, jednak nauczysz się, w jaki sposób walczyć o swoje w sposób skuteczny, profesjonalny i trwały. Nie czekaj! Pobierz darmowy ebook już dziś.
img-2-ebook-10-pytań

Tylko jeden KLIK... dzieli Cię od dostępu do e-booka ​

Odbierz bezpłatny materiał!​

Już dziś pobierz bezpłatny ebook, w którym znajdziesz 10 pytań do samej siebie. Powinnaś zadać je zanim zgłosić się do pary mediatorów. Wypełnij go i sprawdź, ile korzyści przyniesie Ci praca warsztatowa, którą otrzymujesz całkowicie za darmo. Jeśli odeślesz go do mnie, podaruję Ci dodatkowo godzinną DARMOWĄ konsultację, podczas której omówimy Twoją pracę i potencjalne działania na przykładzie Twoich odpowiedzi. 

.
AUTORZY

Renata Rybacka

Wykładowca studiów podyplomowych (Uczelnia Łukaszewscy w Warszawie), doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, absolwentka studiów pedagogicznych, kursów psychologicznych i filozoficznych oraz podyplomowych studiów w zakresie Mediator Sądowy i Pozasądowy, Certyfikowany Trener metody Neurolingwistycznego Programowania.

Założycielka firmy Sztuka Komunikacji, uczestniczka wielu Międzynarodowych Konferencji Naukowych w Polsce i za granicą, autorka kilkunastu artykułów naukowych o tematyce m.in. bezpieczeństwa społecznego, wpływu wartości moralnych na społeczeństwo, siły mediacji czy zagadnień filozoficznych.

Wojciech Grabowiecki​

Wykładowca studiów podyplomowych (Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy), absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna, magister coachingu i doradztwa zawodowego (Certyfikowany Trener VCC). 

Jego bardzo wysoki poziom „sztuki zadawania pytań” pomógł już wielu osobom w zmaganiu się z trudnymi sytuacjami. Profesjonalizm swój doskonali jako coach ICF (International Coach Federation). Kontakt z ludźmi daje mu wiele zadowolenia. Pracuje nie tylko z osobami dorosłymi, ale także z młodzieżą, której pomaga odkryć swoją drogę i powołanie jako doradca zawodowy i terapeuta RTZ i TSR (Racjonalna Terapia Zachowań, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu).

rybacka-renata-warsztaty-img-9