Przedsprzedaż książki "Sztuka Komunikacji"

Do przedsprzedaży trafił właśnie mój najnowszy ebook pt. “Sztuka komunikacji”, czyli kompendium wiedzy na temat najlepszej formy komunikacji w biznesie online. Jeśli potrzebujesz dobrej pigułki, która ułatwi Ci poruszanie się w tym obszarze, ten ebook jest właśnie dla Ciebie.

Aby skorzystać z promocyjnej ceny, możesz zakupić produkt przed jego oficjalną premierą, która będzie już w te wakacje 2022r.!

Tylko dla Ciebie specjalna cena!

29zł brutto

zamiast 56zł brutto!

Tematy, które podejmuję, to między innymi mediacje w biznesie, które są bardzo pożądaną kwestią w dzisiejszych czasach. 

Dowiesz się, w jaki sposób rozmawiać z klientem i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Interesuje Cię temat NLP, uznawanego za jedną z najmłodszych koncepcji terapeutycznych?

Jestem ekspertem w dziedzinie tej techniki i to właśnie w tej publikacji opowiadam szerzej, w jaki sposób można wykorzystać ją w rozwoju osobistym.

W ebooku znajdziesz również wiele ciekawych kwestii związanych z coachingiem, który z roku na rok jeszcze bardziej się rozwija. To tylko kilka kwestii, które z pewnością Cię zaciekawią.

Książka “sztuka komunikacji”

Oferta specjalna

Całość to ogromna dawka wiedzy, case-studies oraz informacji, które pozwolą Ci rozwinąć sztukę komunikacji podczas prowadzenia własnego biznesu online.

Nie czekaj – kup ebook już teraz w przedsprzedażowej, promocyjnej cenie!

29zł brutto

zamiast 56zł brutto!

O autorce:

Renata Rybacka

Wykładowca studiów podyplomowych (Uczelnia Łukaszewscy w Warszawie), doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, absolwentka studiów pedagogicznych, kursów psychologicznych i filozoficznych oraz podyplomowych studiów w zakresie Mediator Sądowy i Pozasądowy, Certyfikowany Trener metody Neurolingwistycznego Programowania.

Założycielka firmy Sztuka Komunikacji, uczestniczka wielu Międzynarodowych Konferencji Naukowych w Polsce i za granicą, autorka kilkunastu artykułów naukowych o tematyce m.in. bezpieczeństwa społecznego, wpływu wartości moralnych na społeczeństwo, siły mediacji czy zagadnień filozoficznych.

Skorzystaj ze świetnej promocji - taka okazja może się już nie powtórzyć!