logo-rybacka-renata

Chcesz spotkać się z przedsiębiorcami i podszkolić z komunikacji?

Chcesz więcej sprzedawać i skuteczniej komunikować się ze swoim zespołem? Zależy Ci na poprawieniu umiejętności interpersonalnych, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym? Sytuacje konfliktowe nie są Twoją mocną stroną i czujesz się w nich bardzo niekomfortowo? Pomogą Ci zyskać w oczach Twoich Klientów, pracodawców i najbliższego otoczenia.

Dołącz do spotkania dla przedsiębiorców w klimatycznej kawiarni w Toruniu.

Już 16.12 zapraszam Cię do mojej społeczności. Spotkamy się o godzinie 18:00 przy ul Jagiellońskiej 16 w Kawiarni Beza koszt spotkania to 85 zł , gdzie przeprowadzę warsztat z zakresu skutecznej komunikacji. Będzie to również premiera mojej nowej książki. Nie może Cię na nim zabraknąć!

Bilet trzeba zarezerwować poprzez formularz, a ostatecznie potwierdzasz udział opłacając go na konto:

67114020040000380275616796  Tytuł: Spotkanie Toruń 16.12

 

Co będzie się działo?

Będzie to spotkanie przedsiębiorców połączone ze szkoleniem i premierą książki pt. “Jak być szczęśliwym, czyli sztuka komunikacji”. Przedstawiciele wielu branż w jednym miejscu, będą mieli niezapomnianą okazję do rozwinięcia kolejnych umiejętności komunikacyjnych, zadawania nurtujących ich pytań, a także dyskusji między sobą.

Pewnie jesteś ciekawy, co cię czeka?

  • Networking! Koniecznie zabierz ze sobą wizytówkę i zadbaj o nowe relacje biznesowe.
  • Szkolenie prowadzone przez dr Renatę Rybacką, eksperta z dziedziny skutecznej komunikacji.
  • Szwedzki stół, desery oraz kieliszek wina.

W spotkaniu udział weźmie również Daria Olzacka, fotografka, która przygotuje niezapomnianą fotorelację z wydarzenia. Decydując się na udział, wyrażasz zgodę na publikację swojego wizerunku.

Ile to kosztuje?

Koszt udziału w warsztacie z zakresu skutecznej komunikacji to 85 zł od osoby. W cenę wliczone są przekąski, alkohol, dostęp do zdjęć oraz prelekcja warsztatowa. 

 

Bilet trzeba zarezerwować poprzez formularz, a ostatecznie potwierdzasz udział opłacając go na konto:

67114020040000380275616796  Tytuł: Spotkanie Toruń 16.12

sztuka-komunikacji-ebook

Co mówią o niej inni?

magdalena-daniel-img

Książka jest pełna ćwiczeń i od Twojej odpowiedzialności (drogi czytelniku) zależy czy przejdziesz te wszystkie ćwiczenia, czy nie. Zabierz ołówek, zakreślacze i popracuj nad własną pozytywną postawą – a zobaczysz, że zdziałasz cuda.  I jest to sama prawda, powiem nie tylko teorią człowiek żyje. Aby móc wprowadzać do swojego życia zmiany, konieczne jest konkretne działanie. Tu i teraz.

Magdalena Daniel- aktorka,piosenkarka i właścicielka lovemusic.pl

malgorzata-schneider

Według Autorki celem człowieka powinno być dążenie do osiągnięcia szczęścia, a drogą do
takiego stanu będzie uporządkowanie umysłu, bez którego człowiek nie może go zaznać. Ponadto rozwijanie pozytywnych cech takich jak dobroć, serdeczność prowadzi do pozytywnych głębokich refleksji pozwalających odnaleźć właściwe proporcje w życiu.Z pewnością jest to inspirująca lektura skierowana do osób świadomych, otwartych, szukających sensu życia
.

dr Małgorzata Schneider prof. ULU

sandra-martynow

Wartością jaką niesie ze sobą tekst jest również to, że jest on niczym jego autorka – pełen ciepła, empatii, wsparcia oraz mobilizacji do działania i równolegle do tego bogaty w merytorykę, rzeczowe i konkretne informacje. W samo sedno, bowiem książka całkowicie odchodzi od sztywnych i sztampowych opisów działania. Skoro jej celem jest uczenie nowego sposobu komunikacji z samym sobą, konieczne jest zawarcie w niej prawdziwych emocji.

Sandra Martynów Ekspert Planowania Finansowego.

zarezerwuj miejsce!

Organizatorzy:

Partnerzy: