TRENER METODY NLP

Renata Rybacka

Założycielka firmy Sztuka Komunikacji, uczestniczka wielu Międzynarodowych Konferencji Naukowych w Polsce i za granicą, autorką kilkunastu artykułów naukowych o tematyce m.in. bezpieczeństwa społecznego, wpływu wartości moralnych na społeczeństwo, siły mediacji czy zagadnień filozoficznych.

Jestem Coachem i Mentorem, wykładowcą studiów podyplomowych (Uczelnia Łukaszewski w Warszawie), doktorem nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, absolwentką studiów pedagogicznych, kursów psychologicznych i filozoficznych oraz podyplomowych studiów w zakresie Mediator Sądowy i Pozasądowy, Certyfikowanym Trenerem metody Neurolingwistycznego Programowania.

  • Na swoich warsztatach łączę wiedzę z psychologii, pedagogiki, socjologii, filozofii i fizyki kwantowej.
  • Wszystkich uczestników szkoleń oraz klientów indywidualnych prowadzę z dużą odpowiedzialnością, rzetelnością oraz profesjonalizmem na drodze odkrywania i wykorzystania swojego potencjału.
  • Komunikacja jest dla mnie właśnie „Sztuką”, dlatego zgłębiam permanentnie jej tajniki.
  • Wierzę, że efektywna rozmowa (mediacja) jest asem w rękawie, którego należy rozpowszechniać.
  • Swoje liderskie umiejętności rozwijam w klubie Bilingua Toastmasters.
  • Wierzę, iż pozytywni liderzy nie odnoszą sukcesy sami, odnoszą je dlatego, że potrafią działać razem z zespołem budstować więź i jednoczyć ludzi.
  • Moim życiowym mottem są słowa Heraklita: „Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, ten nigdy niczego wielkiego nie osiągnie”.
  • W pracy łączy wiedzę naukową z praktycznym podejściem, praca z ludźmi jest jej wielką pasją i dostarcza ogromnej satysfakcji.

Opinie kursantów

POSŁUCHAJ PODCASTU

Podcast o skutecznej komunikacji w życiu i biznesie.

W każdym odcinku dzielę się praktycznymi poradami, technikami oraz historiami sukcesu i porażek, które pomagają słuchaczom rozwijać umiejętności komunikacyjne i budować lepsze relacje zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Odkrywaj ze mną tajniki efektywnej komunikacji i zdobywaj kluczowe narzędzia do osiągania swoich celów.